Image​​

 

Otevírací doba v prosinci 2019

Image

Sleva 30% na luxusního oblečení značky SPORTALM!

Image​​

                    ​  

Dovolte nám oznámit, že jsme právě naskladnili závodní FISOVÉ lyže, boty a helmy ATOMIC.
Jedná se o lyže REDSTER G9 FIS!

ImageImageImage

Ceník půjčovny na zimu 2017/18

Omlouváme se, v obrázku je chyba. Běžkařské kompletní vybavení stojí 2000Kč na sezónu a ne 200,- Děkujeme za pochopení

Image

Právě se stalo - Stali jsme se partnery společnosti EDENRED.

Edenred je společnost specializující se na zaměstnanecké benefity, konkrétně stravenky a poukázky na kulturu, sport či zdravotní péči.

Informace pro zákazníky

Pokud máte zájem o vložky SIDAS tvarované na míru, před navštívením prodejny nás nejdříve kontaktujte na telefonním čísle 731690310.
 

 

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme prodejci kvalitních a krásných dětských bot společnosti Ricosta

Image

Klikněte zde pro úpravu textu.

Klienti VZP u nás mají odbornou diagnostiku chodidel 1x za rok zdarma!

Image

Událost zimy!!! Právě nám dorazilo luxusní zboží od společnosti SportAlm z Kitzbühelu!

http://www.sportovnisvet.cz/sportovn%C3%AD-obeceni…

Firma Sportalm byla založena v roce 1953 v rakouském Kitzbűhelu a stala se jedním z nejvýznamnějších výrobců oblečení pro volný čas. Modely této exkluzivní značky mají mnoho věrných příznivců po celém světě zejména pro jedinečné spojení funkčnosti a elegantního designu.
Značka Sportalm dokazuje, že sportovní oblečení už dávno nemusí být jen stroze technické, a umožňuje zákaznicím zachovat si moderní a elegantní styl i na horách. Úspěch modelů Sportalm stojí na kombinaci nejnovějších funkčních materiálů s precizními střihy a luxusními detaily, jako jsou kožešiny a výšivky. Použité materiály jsou zpracovány těmi nejmodernějšími technologiemi a výsledný efekt zaručuje prodyšnost, nepromokavost a lehkost oděvu, který dokáže fungovat i v obtížných podmínkách. Jedinečné modely značky Sportalm jsou považovány za opravdovou „ski-couture“a hodí se nejen na sjezdovku, ale i do města

.ImageImageImage

 

Sport Hotárek se stává výhradním prodejcem společnosti Rossignol pro několik následujících let!!!

Image

 

Úspěchy závodníků s vybavením Rossignol

 

Mistrovství světa v alpském lyžování už je bohužel u konce, ale my se s Vámi podělíme ještě o několik úspěchů, o kterých jsme Vás zatím neinformovali. V týmovém závodu se totiž na stupních vítězů ocitlo hned 6 závodníků Rossignol - čtyři ve stříbrném týmu Kanady, dva v bronzovém týmu Švédska. V obřím slalomu žen se pak vyšvihla na druhé místo nejrychlejším časem ve druhém kole Viktoria Rebensburg (GER) z týmu Lange a Jessica Lindell-Vikarby (SWE) z týmu Rossignol získala bronz, svou první medaili ze sedmi mistrovství světa, kterých se již zúčastnila. Poslední den mistrovství pak vybojovala stříbro ve slalomu další švédská závodnice Frida Hansdotter. Toto mistrovství světa tak můžeme rozhodně zhodnotit jako zdařilé!

 

Poslední zastávka Světového poháru v biatlonu před březnovým mistrovstvím světa se odehrála v norském Holmenkollenu, kde se Martinu Fourcadovi (FRA) podařilo upevnit své vedení leadera SP, když nejdřív vyhrál úvodní vytrvalostní závod na 20 km a poté ve s printu obsadil druhou příčku. Na stupních vítězů také stanula francouzská závodnice Marie Dorin-Habert, která vybojovala třetí místo ve sprintu, a to jen 5 měsíců po narození dcery! Těšíme se, jakou formu budou mít naši závodníci na mistrovství světa ve finském Kontiolahti, které se koná od 3. do 15. března!

Dařilo se také na další zastávce Světového poháru ve skicrossu ve švédském Äre. Poprvé ve své kariéře na nejvyšším stupínku stanula Alizee Baron (FRA) a přiblížila se v průběžném hodnocení k první příčce. Olympijský vítěz Jean-Fréderic Chapuis (FRA) v prvním závodě obsadil nejdříve druhé místo, ve druhém už to však bylo zlato, první v letošní sezóně. Boje o velký křišťálový gl& oacute;bus jsou tak ještě otevřené.

Přejeme krásné zimní zážitky a těšíme se na Vás!

Sport Hotárek se stal autorizovaným prodejcem poctivých českých lyží LUSTI.

Image

Něco málo o společnosti:

Firma    GALUS Industries s.r.o.

se zabývá výrobou lyží a snowboardů již od roku 1993. Velká část naší produkce je prodávána přes rakouského partnera k odběratelům do USA, Kanady, Japonska, Německa, Norska a Rakouska. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTI. Na tento krok navázalo postupné rozšiřování sortimentu LUSTI  i na ostatní kategorie lyží a snowboardů. Záměrem vždy bylo nabídnout v každé kategorii nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. V současné době již tvoří výroba a prodej značky LUSTI téměř polovinu z celkové produkce firmy GALUS Industries s.r.o.. 

 

Sport Hotárek oznamuje, že od 13.7.2015 přijímá šeky LE CHEQUE DEJEUNER

Máme skvělou zprávu pro držitele těchto poukázek.

Patříme mezi vybrané firmy, kde je lze uplatnit. Pokud dostanete od zaměstnavatele, známých, či rodičů dárkový šek ze skupiny Groupe Chèque Déjeune můžete ho použít k zaplacení zboží u nás.

Přesně jde tedy o typ kupónů: UNIŠEK, UNIŠEK+CADHOC a také můžete platit službou Gallery Beta.

Platbu šekem prosím nahlašte předem u pokladny.

Image

Od roku 2015 se Sport Hotárek s.r.o. stává výhradním prodejcem společnosti Rock Experience!!!

Sport Hotárek je autorizovaný prodejce SALOMON i pro rok 2016!

Image